Dezinfekce na ruce Anti-COVID - 10 litrů

SKLADEM - ODESÍLÁME OKAMŽITĚ

 

Hygienický alkoholový prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky. V této době je velice důležité si správně umývat ruce. Na to však potřebujeme kvalitní dezinfekci, která svým složením odstraňuje bakterie a zároveň čistí pokožku. A právě teď máte u nás možnost zakoupit prémiovou kvalitu alkoholové dezinfekce značky Cleanee. Tento výrobek je certifikovaný výrobek od Ministerstva zdravotnictví České republiky, číslo povolení CZ-2020-55-01. Prémiovou kvalitu zajišťuje složení, které obsahuje víc než 79 % alkoholu v kombinaci s glycerolem.

 

NERISKUJTE. KUPUJTE OVĚŘENÝ VÝROBEK

 

Výhody naší dezinfekce oproti ostatním:

 

Vyrobeno v ČR a CERTIFIKOVÁNO od MZČR

100% bezpečný a namíchaný profesonální laboratoří (výrobce na rozdíl od ostatních na trhu má k dezinfekci Bezpečnostní list)

Vysoká efektivita díky nejvyššímu obsahu účinných látek na trhu

Šetrný k pokožce kvůli obsahu glycerolu

Nesmrdí

Je přímo určený pro maloobchodní prodej

 

POSLEDNÍ VÁRKA OD VÝROBCE. DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

 

Oproti jiným výrobkům na trhu obsahuje vyšší množství Peroxidu vodíku (5%) a Ethanolu (79,6%)! Odstraňuje 99,9%* bakterie, plísně, viry. Účinné proti viru chřipky A H1N1, listeria, salmonella, herpes viru* i Corona Viru. Vyráběné v České republice s certifikací od MZ České republiky (číslo povolení CZ-2020-55-01) Viz bezpečnostní list v Galerii. Aplikuje se na suché umyté, případně kontaminované ruce.


Složení: Ethanol 79,6%, Peroxid vodíku 5%, Glycerol 2,2 %, Coral reed new li 0,2 (parfém), voda 13%

 

Informace: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Při pravidelném používaní hrozí vysušení kůže.

 

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu. 


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Geekplanet s.r.o., se sídlem Osadní 1458/1, Praha 7, 17000, IČ: 04284941, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím