Přenosná USB klimatizace

Originální přenosná USB klimatizace. Znáte to, koukáte ven na modrou oblohu, na teploměru je skoro 30° - letní dny dokáží být úmorné, ještě když jste v práci za počítačem. Nejjednodušší řešení je fungovat při této skladné USB klimatizaci, ta vás provede těmito dny, které se jen stěží překonávají. Stačí do ni nalít vodu, zapnout a zvolit si rychlostní stupeň.

 

Upozornění:

 

Před použitím zkontrolujte, zda je látka v žebrech narovnaná, jinak nebude mít klimatizace potřebný výkon. Doporučujeme mít klimatizaci na rovném povrchu a po zapnutí počkat zhruba 3 minutky, než se klimatizace dostane na potřebnou teplotu a začne chladit. Pro chod 7-8 hodin naplňte nádobku 0,5l. Přenosná, skladná. Má tři stupně chlazení. Kompatibilní s USB 2.0 a výše. Napájení přes USB Naplňuje se vodou - plná nádržka vydrží 7,8 hodin. Nástup chladného vzduchu může trvat až tři minutky.

 

Přibližné rozměry: 16,5 x 17,5 x 17 cm

 

Barevné podsvícení: 7 LED barev

 

Nádržka: 0,5 litrů

 

Výkon: 5W 

 

Váha: 0,955 Kg


Mohlo by Vás zajímat

Kapesní minibaterka

Kapesní minibaterka

299 189 Kč

Cyklo reproduktor

Cyklo reproduktor

1 399 699 Kč

Provozovatel webu, Geekplanet s.r.o., se sídlem Osadní 1458/1, Praha 7, 17000, IČ: 04284941, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím