Sphero - robotický herní systém

Originální Sphero - robotický herní systém. Znáte ten skvělý pocit, kdy byste se rádi něčím zabavili, ale není čím? Rádi si hrajete s těmi nejnovějšími a nejzajímavějšími technologickými hračkami, které jsou dostupné na dnešním trhu? Jestliže ano, tak je to pro Vás to pravé. Po aktivaci koule se rozsvítí barevné LED uvnitř. Barvu si můžete zvolit sami, a to pomocí speciální aplikace na vašem mobilu. Barevné světlo oceníte spíše za tmy, kdy koule mnohdy doslova září. Koule je vodotěsná a mazlíčkovzdorná.

 

Aplikací je celá řada a vy se tak budete moci přenést třeba do hry na babu, kde jednou koulí ujíždíte, a kamarád vás honí koulí druhou. V tomto případě jsou samozřejmě potřeba koule dvě. Další využití naleznete třeba při použití fotoaparátu mobilního telefonu, díky kterému se přenesete do virtuální reality. Na displeji telefonu se vám do reálného světa přenesou různé nestvůry, kterým budete muset ujíždět. Nechybí také aplikace pro ovládání více koulí najednou nebo speciální aplikace, která promění váš mobilní telefon na golfovou hůl a vy budete moci hrát s koulí Sphero 2.0 minigolf. Podobných aplikací je celá řada. Čeká na Vás velké množství zábavy. Koule je ve stylovém balení.

 

Uvnitř se kromě samotné koule dále nacházejí dvě rampy pro vytvoření vlastní dráhy, bezdrátová nabíječka, nabíjecí kabel s různými redukcemi do celého světa a stručný manuál, který vás provede veškerými důležitými základy. Ke koulím jsou dále dodávány speciální ochranné obaly, které je však nutno za menší obnos dokoupit. Uvnitř plastového obalu je umístěn procesor ARM Cortex M4, taktovaný na frekvenci 72 MHz. Co se týče kompatibility, je velmi široká. Podporována jsou jakákoliv mobilní zařízení, která disponují systémem Android 2.2+ a dotykovým displejem. Podporována jsou také mobilní zařízení od společnosti Apple (iPhone 4 a novější), zařízení se systémem Windows Phone 8.0+ a Windows Tablet a Desktop 8.1+. Vaši mazlíčci budou Sphero 2.0 milovat Robotická koule Sphero 2.0 neslouží pouze k zabavení člověka, ale také domácích mazlíčků všeho druhu. V dlouhé chvíli tak můžete zabavit vlastního psa nebo kočku.

 

Bluetooth: 15 m


Mohlo by Vás zajímat

Novinky

Selfie Stick

Selfie Stick

299 99 Kč

Novinky

Rozetkus mnohozásuvka

Rozetkus mnohozásuvka

1 999 999 Kč

Skrytá Spy kamera

Skrytá Spy kamera

499 349 Kč

Provozovatel webu, Geekplanet s.r.o., se sídlem Osadní 1458/1, Praha 7, 17000, IČ: 04284941, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím