UFO dron reagující na překážky

Originální UFO dron reagující na překážky. Všichni víme, že drony jsou v dnešní době velmi populární hračkou. Pro některé může být ale jejich ovládání složité a nepřehledné. UFO dron vás ale zachrání! Je snadno ovladatelný pro děti jakéhokoliv věku, jedná se o žhavou novinku a revoluci v kvadrokoptérách speciálně určtených pro děti, může být super dárkem k narozeninám! Vysoce odolný vůči nárazům. Rychlé dobíjení. Velmi jednoduché ovládání. Vhodný do interiéru i venku. Skvělý a zábavný dárek k narozeninám. Drona nejdříve dobijte přes USB kabel. Položte jej na dlaň a zapněte. Chvilku počkejte a když zasvítí jenom zelená kontrolka, můžete jej vyhodit do vzduchu.

 

Návod na použití dronu

 

1. Před prvním použitím dobijte akumulátor doplna. Akumulátor otevřete za pomoci přiloženého šroubováčku a vyndáte jej z konektoru.
2. Jakmile zhasne na USB konektoru zelená kontrolka je akumulátor dobitý.
3. Akumulátor vložte zpátky do zařízení.
4. Zapněte tlačítko on/off a dron položte na dlaň.
5. Když na dronu svítí jenom zelená kontrolka, můžete jej vyhodit do vzduchu.
6. Dron ovládáte pomocí pohybů rukou ve vzdálenosti cca 15cm.

 

Napájení: lithiová baterie (dobíjecí pomocí USB) / doba nabíjení: 30 minut / doba přehrávání: až 8 minut

 

Velikost: 11 x 11 x 6 cm


Mohlo by Vás zajímat

Novinky

Air Swimmers - Létající ryba

Air Swimmers - Létající ryba

1 299od 999 Kč

Provozovatel webu, Geekplanet s.r.o., se sídlem Osadní 1458/1, Praha 7, 17000, IČ: 04284941, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím