Vytvoř si motorovou loď

Originální vytvoř si motorovou loď. Sestavte si svůj vlastní motorový člun z malého kousku dřeva, láhve či dalšího materiálu. Připojte vodotěsný motor k lodi a vložte jej do vody. Stiskněte tlačítko nahoře a sledujte, jak pluje!

 

Informace o sérii Huckleberry

 

Motorek patří do série Huckleberry značky Kikkerland, na které pracovali top designeři z celého světa. Základní myšlenkou série Huckleberry je návrat k přírodě a dostat děti ven. Huckleberry produkty děti přímo navádí k činnostem v přírodě, často je využijí právě mimo domov. Podpořte své děti, aby netrávily hodiny za obrazovkami, když je v přírodě tolik zábavy. Tato sada je skvělá pro každé dítě, které má rádo stavbu a lásku k přírodě. Dnes trávíme více času uvnitř a méně času venku. Produkty Hucklberry pomáhají znovu se spojit s přírodou tím, že inspirují k objevování, tvorbě a hře. Vodotěsný motor s dvoulistou vrtulí. Součástí dodávky je baterie AAA.


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Geekplanet s.r.o., se sídlem Osadní 1458/1, Praha 7, 17000, IČ: 04284941, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím